DYREKTOR SZKOŁY INFORMUJE, ŻE EGZAMIN ÓSMOKLASISTY ODBĘDZIE SIĘ W ZAPLANOWANYM TERMINIE.


Dokumenty w sprawie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych znajdują się w zakładce Dla rodziców


Zasady naboru do Oddziału Przedszkolnego i Klasy Pierwszej na rok szkolny 2019/2020 znajdują się w zakładce Dla rodziców
Przedszkole czynne będzie w godzinach 8-16. Dzieci objęte będą również opieką logopedyczną.Bezpłatne wakacyjne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci

Światowy Dzień bez Papierosa

W związku obchodami Światowego Dnia Bez Papierosa przypadającego w dniu 31.05.2019r. uczniowie naszej szkoły zorganizowali antynikotynową pikietę uliczną.
Czwartoklasiści pod opieką wychowawczyni zorganizowali przemarsz w naszej miejscowości symbolizujący protest przeciwko paleniu papierosów szczególnie w obecności dzieci i wynikających z tego nałogu konsekwencji. Uczniowie w ramach programu „Bieg po zdrowie” przygotowali plakaty mające uświadomić młodych ludzi, że palenie tytoniu jest jedną z głównych przyczyn chorób cywilizacyjnych, m.in. nowotworów, chorób układu krążenia i układu oddechowego. Podczas pikiety czwartoklasiści propagowali hasła antytytoniowej edukacji prozdrowotnej.
Mamy nadzieję, że podjęte działania przyczynią się do kształcenia odpowiedzialności za własne zdrowie. Zaowocują unikaniem biernego palenia oraz odwiodą naszych uczniów od palenia w przyszłości.

Galeria...


Dzień Matki w grupie Starszaków

30 maja w grupie Starszaków odbył się uroczysty Dzień Mamy. Dzieci z wychowawczynią P. Magdaleną Pawelak przygotowały przedstawienie oraz prezenty dla swoich ukochanych mam. Cała uroczystość przebiegała w miłej i wzruszającej atmosferze.

Galeria...


Dzień Matki w grupie Maluszków

29 maja w grupie najmłodszych przedszkolaków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki .Dzieci z mocno bijącymi serduszkami zaprezentowały program artystyczny.Za wspaniałe popisy przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po części artystycznej dzieci zaprosiły swoje mamy do walczyka.
Po prezentacji słowno- muzyczno-ruchowej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku.

Galeria...


Dzień Matki w klasie IV

26 maja to święto naszym wspaniałych, najukochańszych nam osób - Dzień Matki. Z tej okazji czwartoklasiści zaprosili swoje Mamy do szkoły. Uczniowie wierszem i piosenką przekazali swoim mamom, jak bardzo je kochają i jak wiele one dla nich znaczą. To wyjątkowe popołudnie zostanie na długo w naszej pamięci.

Galeria...


poprzednie